Slik blir guttelagenes oppkjøring

Torsdag ettermiddag ruller fotballen for fullt i Vålerengas yngre avdelinger.

Ferien er over for våre yngste gutter, og torsdag ettermiddag er treningene igang igjen. I likhet med både A-laget og rekruttlaget, skal guttelagene i utviklingsavdelinga spille mange kamper i oppkjøringa.

Annonse:

Første lag ut er G16 Nasjonal, som møter Sandefjord i Vallhall 13. januar kl. 18.30. Uka etter spiller G16 Interkrets sin første treningskamp hjemme mot Mjøndalen kl. 16.00. 

G14 Nasjonal og G14 (1. divisjon) spiller sine første kamper henholdsvis 20. og 21. januar i Vallhall. Se full oversikt over samtlige treningskamper i vinter under: 

Treningskamper G16 Nasjonal

  • 13.jan kl 18:30: Vålerenga - Sandefjord (Vallhall)
  • 19.-21. jan: Turnering i Odense for G17 
  • 3. feb kl 14:30: Vålerenga - Strømsgodset (Vallhall)
  • 17. feb kl 12:00: Vålerenga - Stabæk G16 (Valle Hovin)
  • 4. mars kl 14:00: Odd (Intility Arena)
  • 11. mars kl 13:00: Vålerenga - Lillestrøm (Valle Hovin)
  • 17. mars: Vålerenga - Sarpsborg (Sarpsborg)
  • 24.-25. mars: NTF tiltak på Valle
  • 21.-22. april: NTF tiltak på Valle

Treningskamper G16 Interkrets 

  • 20. jan kl 16:00: Vålerenga - Mjøndalen (Vallhall)
  • 28. jan kl 13:00: KFUM - Vålerenga (Ekeberg)
  • 4. feb kl 16:00: Fredrikstad - Vålerenga (Vallhall)
  • 17. feb kl 14:00: Vålerenga - Stabæk U15 (Valle Hovin)
  • 11. mars kl 15:00: Vålerenga - Lørenskog (Valle Hovin)
  • 7.-8. april:  NTF Tiltak i Lillestrøm 

Treningskamper G14 Nasjonal 

  • 20. jan kl 18:00: Vålerenga - Mjøndalen (Vallhall)
  • 28. jan kl 16:00: Akershus FK - Vålerenga (LSK hallen)
  • 3. feb kl 16:30: Vålerenga - Strømsgodset (Vallhall)
  • 11. feb kl 16:00: Vålerenga - Fredrikstad (Vallhall)
  • 3. mars kl 12:00: Stabæk - Vålerenga (Nadderud)
  • 11. mars kl 16:00: Vålerenga - Ull Kisa (Vallhall)
  • 18. mars Sarpsborg - Vålerenga (Sarpsborg stadion)
  • 24. mars kl 11:30: Vålerenga - Lillestrøm (Valle Hovin)

Treningskamper G14 1. divisjon

  • 21. jan kl 16:00: Vålerenga - Raufoss (Vallhall)
  • 3. feb kl 19:30: Vålerenga - Strømmen (Vallhall)
  • 3.-4. mars: Soneturnering Oslo FK 
  • 18. mars: Sarpsborg - Vålerenga (Sarpsborg stadion)

Annonse fra Eliteserien: